Столи

З НАТУРАЛЬНОГО ДЕРЕВА

Вироби з дерева несуть в собі неповторну енергетику природи наповнюючи Вашу оселю теплом красою та затишком.

Наш дизайнер — сама природа,тому кожен виріб — це витвір мистецтва!

Людям які цінують своє здоров`я, піклуються про благополуччя своїх дітей, надають перевагу саме дереву інтуїтивно обираючи його- ви робите Ваше житло безпечним для вашої сім`ї.

Чому саме з дерева?

Екологічність — дерев’яні столи виготовляються з натуральних матеріалів.  Дерево матеріал який здатний «дихати» є екологічним та не виділяє шкідливих речовин, а навпаки благотворно впливає на самопочуття людини, тому безпечний для дітей та дорослих.

Висока міцність — саме дерев’яні столи вважаються найміцніші, довговічні та зберігають свій зовнішній вигляд століттями. Недарма практично всі антикварні меблі зроблені з дерева.

Довговічність — термін служби меблів змінюється не роками, а десятиліттями. А в разі поломки, дерев’яний стіл легко відреставрувати.

Ніколи не вийдуть з моди — Дерев’яні вироби були та завжди залишаться на піку популярності. Адже немає нічого практичніше, екологічніше, зручніше й солідніше цього матеріалу. Спеціальна обробка дозволяє зробити з них справжні предмети розкоші, які можуть зберігати свій зовнішній вигляд століттями.

Естетичний зовнішній вигляд — дерев’яні меблі виглядають дуже благородно, елегантно і презентабельно. Вироби з дерева свідчать про забезпечене життя та високий статус.

Якщо Ви звикли сприймати меблі наживо, торкаючись стільниці, відчуваючи її структуру і тепло – тоді наші вироби саме для Вас !

Замовити Дзвінок